Det har vært usedvanlig lite blogging fra denne kanten lenge nå, og trolig vil det fortsatt forbli slik enda en stund. Årsaken som jeg trodde var mye jobbing viser seg å være en liten mageboer som vil se dagens lys om et halvt år.
Som så mange andre sliter jeg med matlysten og energien og alt handler i grunn om bare å få i seg noe spiselig fremfor å nyte et bedre måltid.
Jeg håper dere bærer over med meg – og når det er sagt, må jeg bare få anbefalt årets fantastiske jordbær, markjordbær og blåbær og selvsagt hjemmelagde vaffler…..NAM!!
Gratulerer med en magebeboer og kommende ny verdensborger :). Lykke til videre og ta godt vare på magebeboeren. Hilsen Hilde
Gratulere så kjempemye! 🙂
Så koseligt da 🙂
Gratulerer så mye og lykke til..
Så koselig! Gratulerer!
Klem;)
Gratulerer med nurk i magen 🙂 Jeg skjønner veldig godt akkurat det med null matlyst i den situasjonen. Håper det går bedre etterhvert 🙂
Gratulerer så mye med huleboer i magen 🙂
Håper det blir en fin graviditet og at matlysten går opp etter hvert 🙂
Gratulerer!!
Gratulerer så mye med en liten innabords :))
Fant bloggen din via en annen blogg og legger meg til som følger her hos deg. Det er to i min familie som har cøliaki og har hatt det ganske lenge, så vi er ganske godt innarbeidet, men alltid kjekt med nye tips. Skal jammen prøve No knead breadet ditt :))
Ha en fortsatt fin kveld :))
Gratulerer med baby i magen! Fant nettopp din blogg, og la meg til som følger. Har startet egen glutenfri blogg også (www.glutenfrieperler.blogspot.com), ser frem til å bli inspirert av deg!